Vlastný ohňostroj

Cena do 300 €

Tento balík je určený pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet na ohňostroj, alebo si chcú ohňostroj odpáliť sami. Dodáme vám sadu vzájomne prepojených kompaktných ohňostrojov, ktoré stačí už len zapáliť. Pre väčšiu bezpečnosť vieme sadu dodať s jednoduchým diaľkovým odpaľovacím systémom. Dĺžka takéhoto ohňostroja sa pohybuje okolo 3-5 minút.

Brondzový balík

Cena od 300 €

Náš brondzový balík zahŕňa bližne 3-4 minúty ohňostroja odpáleného profesionálnym pyrotechnikom. Všetky povinnosti spojené s vybavením potrebných povolení, výberom miesta odpálenia ako i následného vyčistenia odpališťa prechádzajú na nás. Ohňostroj je odpaľovaný z jednej pozície a môže zahŕňať aj vystrelenie sŕdc na oblohu.

Strieborný balík

Cena od 700 €

Ohňostroj strieborného balíka trvá až 5-7 minút. Sú použité ohňostrojné guľové bomby väčších kalibrov, čo pridáva ohňostroju nie len výšku, ale aj mohutnosť efektov. Takýto ohňostroj je odpaľovaný aj z dvoch pozícií a obsahuje bohaté finále.Zlatý balík

Cena od 1000 €

Mohutný ohňostroj odpaľovaný z dvoch až troch pozícií. Je použité veľké množstvo efektov, ktoré vytvárajú úchvatné divadlo na oblohe. Farebne je možné ohňostroj zladiť do farebnej témy svadby. Na veľkolepý záver ohňostroja nezabudne nikto zo svadobných hostí.

Hudobný ohňostroj

Cena od 1500 €

Pre osobitný zážitok z vašej svadobnej oslavy, vám ponúkame hudobný doprovod vašej obľúbenej skladby k ohňostroju. Takáto show je dôkladne naprogramovaná a celková choreografia efektov zodpovedá hranej skladbe. Vymknite sa z priemeru a objednajte si práve takýto pyromuzikálny ohňostroj.

Nehlučný ohňnostroj

Cena od 450 €

Niekedy nám podmienky obytných oblastí, fariem, alebo prírody nedovoľujú odpáliť klasický ohňostroj. Práve preto ponúkame pokojnejšiu, tichšiu show tvorenú prevažne z fontán, rímskych sviecí, plameňov a špeciálnych efektov. Veľa párov si vyberá takýto ohňostroj práve pre jeho eleganciu a krásu. Taktiež je možné skombinovať ho s hudbou.Konfetový ohňostroj

Cena od 300 €

Mohutná konfetová show tvorená vyfukovaním konfiet pomocou CO2 z konfetových diel. Farebne je možné vybrať konfety zo širokej ponuky farieb i tvarov. V ponuke je aj alternatíva vystrelenia konfiet z trubíc elektricky alebo osobne pneumaticky .

Denný ohňostroj

Cena od 500 €

Pre absolútne nezvyčajný zážitok z osláv, ponúkame denný ohňostroj. Takýto ohňostroj je realizovaný ešte za denného svetla, a je tvorený prevažne dymovými či zábleskovými efektami. Povýšte svoju oslavu na zážitok, aký má málokto.

Silvestrovský ohňnostroj

Cena od 500 €

Štandardné ohňostroje, bez ktorých nemôžete ukončiť žiadny kalendárny rok. Silvestrovské a Novoročné ohňostroje sú jedny z najväčších a najpestrejších ohňostrojov a je možné ich takisto skombinovať s hudbou. Ukážte, že práve vaša zábava je tá naj.

Táto stránka používa súbory cookie, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby.
Pravidlá ochrany osobných údajov a cookies Rozumiem